Wie we zijn

De leerkrachten

Staf & administratie

Joke Knockaert

Joost Vanaudenaerde

TECHNISCH ADVISEUR

joost.vanaudenaerde@vtizeebrugge.be

Bernard Roels

TECHNISCH ADVISEUR

bernard.roels@vtizeebrugge.be

Lindsay Gheselle

PERSONEEL

Lindsay.gheselle@vtizeebrugge.be

Els Gevaert

LEERLINGADMINISTRATIE

els.gevaert@vtizeebrugge.be

Els Dekezel

PREVENTIEADVISEUR

els.de.kezel@vtizeebrugge.be

Patrick Desmidt

ZORGCOÖRDINATOR

patrick.desmidt@vtizeebrugge.be

Karen Deblaere

LEERLINGBEGELEIDER - 1e graad

karen.deblaere@vtizeebrugge.be

Gunter Steyaert

LEERLINGBEGELEIDER - 2e graad

Gunter.steyaert@vtizeebrugge.be

Patricia Degrande

LEERLINGBEGELEIDER - 3e graad

patricia.degrande@vtizeebrugge.be

Marc Huwel

IT-COÖRDINATIE

marc.huwel@vtizeebrugge.be

Patrick Declercq

5680F787-2E52-4FE8-96B5-E6F10618AED2_1_2

“Voor veel leerlingen brengt Flack vreugde op school. Ook leerlingbegeleiders en ondersteuners nemen soms de hond mee om te helpen bij de begeleiding en ondersteuning van leerlingen”

Flack, schoolhond van VTI Zeebrugge

Ploegstraat 38

8380 Zeebrugge

  • Schermafbeelding%252525202020-03-29%2525
  • Facebook - grijze cirkel
  • Instagram - grijze cirkel

Examencentrum

VTI Zeebrugge

© 2020 by JK