Wie we zijn

Ons team

Schermafbeelding 2021-09-01 om 12.53.42.png

Staf & administratie

foto_joke.jpg

Joke Knockaert

03joost-e1505746557446_edited.jpg

Joost Vanaudenaerde

TECHNISCH ADVISEUR

joost.vanaudenaerde@vtizeebrugge.be

Bernard Roels

TECHNISCH ADVISEUR

bernard.roels@vtizeebrugge.be

Gheselle-Lindsay_edited.jpg

Lindsay Gheselle

PERSONEEL

Lindsay.gheselle@vtizeebrugge.be

Gevaert-Els-e1505746321140_edited.jpg

Els Gevaert

LEERLINGADMINISTRATIE

els.gevaert@vtizeebrugge.be

Els Dekezel

PREVENTIEADVISEUR

els.de.kezel@vtizeebrugge.be

03patrick-e1534852806818_edited.jpg

Patrick Desmidt

ZORGCOÖRDINATOR

patrick.desmidt@vtizeebrugge.be

Deblaere-Karen_edited.jpg

Karen Deblaere

LEERLINGBEGELEIDER - 1e graad

karen.deblaere@vtizeebrugge.be

Gunter Steyaert

LEERLINGBEGELEIDER - 2e graad

Gunter.steyaert@vtizeebrugge.be

Degrande-Patricia_edited.jpg

Patricia Degrande

LEERLINGBEGELEIDER - 3e graad

patricia.degrande@vtizeebrugge.be

Huwel-Marc-e1505746380472_edited.jpg

Marc Huwel

IT-COÖRDINATIE

marc.huwel@vtizeebrugge.be

Patrick Declercq

5680F787-2E52-4FE8-96B5-E6F10618AED2_1_2

“Voor veel leerlingen brengt Flack vreugde op school. Ook leerlingbegeleiders en ondersteuners nemen soms de hond mee om te helpen bij de begeleiding en ondersteuning van leerlingen”

Flack, schoolhond van VTI Zeebrugge